DARMOWA DOSTAWA

ZAPŁACIĆ ZA POBRANIEM

Średnia ocena 4,9/5
5/5

SZYBKA PROFESJONALNA KRAJALNICA

SZYBKO BEZPIECZNIE I WYDAJNIE

KROJĘ WSZYSTKIE RODZAJE MIĘSA, KROJONE KRASY, WARZYWA I CHLEB DO WOLNEJ GRUBOŚCI!

W OFERCIE TYLKO 100 SZT

W OFERCIE POZOSTAŁO 7/100 SZTUK

TYLKO OFERTA SPECJALNA

zł 389,00

zł 799,00

Darmowa dostawa

Płatność gotówką przy odbiorze

2 lata gwarancji

NIEZBĘDNE DLA TWOJEJ KUCHNI

Nowa uniwersalna krajalnica jest w stanie pokroić wiele różnych produktów spożywczych w bardzo krótkim czasie, a dzięki swojej niezwykłej mocy i prędkości udaje jej się jednocześnie zachować smak i konsystencję!

W całkowicie łatwy i bezpieczny sposób stworzysz aperitify czy wędliny i deski serów, które zadowolą każde podniebienie!

Możliwość regulacji grubości jego ostrza, super ostrego i wykonanego ze stali nierdzewnej, aż do 15 mm! W zestawie otrzymasz również dodatkowe zapasowe ostrze do grubszych produktów spożywczych, takich jak chleb oraz surowe lub mrożone mięso.

Jego konstrukcja została specjalnie zaprojektowana, aby uczynić ten produkt wysoce bezpiecznym i niezawodnym w użyciu!

DANE TECHNICZNE

Nowa profesjonalna krajalnica SLICER wykonana jest z odlewanego ciśnieniowo aluminium, odpornego i odpornego na rdzę. Z osłoną kciuka dopuszczoną do kontaktu z żywnością i antypoślizgowymi przyssawkami. Ma na celu zapewnienie wygodniejszego krojenia. Dobry pomysł na prezent dla miłośników gotowania.

CO MÓWIĄ NASI KLIENCI

Nigdy nie widziałem krajalnicy tak mocnej i jednocześnie bezpiecznej, że może pokroić każdą żywność o dowolnej grubości, nawet mrożone mięso! Kocham to!!

Alice V.

W końcu znalazłem profesjonalną, wysokiej jakości krajalnicę w bardzo dobrej cenie! To wszystko, czego szukałem, ponieważ bardzo dobrze spełnia swoje zadanie i dostosowuje się do wszelkich potrzeb, a do tego jest bardzo łatwy w czyszczeniu. Polecam to

 Roberto P.

Ta krajalnica jest naprawdę fantastyczna, nieporęczna, mocna i solidna. Precyzyjnie kroi każdą żywność, a przede wszystkim dużo oszczędzam na kosztach gotowych wędlin. Absolutnie trzeba!

Stefano G

WYPEŁNIJ FORMULARZ ABY ZABLOKOWAĆ OFERTĘ

zł 389,00

zł 799,00

Darmowa dostawa

Płatność gotówką przy odbiorze

2 lata gwarancji

Eco prime

This site is not a part of the Facebook website or Facebook Inc. Additionally, this site is NOT endorsed by Facebook in any way. Facebook is a trademark of Facebook, Inc

I prodotti consigliati su ecoprimeitalia.com sono venduti in affiliazione pertanto ecoprimeitalia.com non è ne il produttore ne il venditore ufficiale di ogni prodotto che potete trovare all interno del nostro sito. Pertanto per eventuali problemi o richieste dovete fare sempre riferimento al venditore ufficiale. Noi siamo comunque disponibili ad aiutarvi. Alcune immagini presenti sul blog sono state trovate sul web, qualora credite che possano ladere i vostri diritti, comunicatecelo e tempestivamente verranno tolte.

Privacy PolicyTermini e condizioni

© 2021 Tutti i diritti riservati.