AKTYWNA OFERTA: -70% ZNIŻKI

WIELOFUNKCYJNA WIERTARKA ELEKTRYCZNA

JAKOŚĆ PRACY BEZ WYSIŁKU

DZIĘKI 5 FUNKcjom W 1 NADAJE SIĘ DO KAŻDEGO RODZAJU PRAC I MATERIAŁÓW

W OFERCIE POZOSTAŁO KILKA SZTUK

W OFERCIE POZOSTAŁO TYLKO 7 SZTUK

SUPER OFERTA TYLKO -70%.

€99

€189

Płatność gotówką przy odbiorze

Darmowa dostawa

Satysfakcja gwarantowana

WYPEŁNIJ FORMULARZ ABY ZABLOKOWAĆ OFERTĘ

Skontaktujemy się z Tobą telefonicznie w celu potwierdzenia zamówienia

  IDEALNY SPRZĘT DLA TWOICH NOWYCH PRAC

  Nowy wielofunkcyjny młot elektryczny został specjalnie zaprojektowany, aby zapewnić wydajną i bezstresową pracę.

  Dzięki swojej mocy i lekkości z łatwością poradzi sobie z każdym zadaniem. Jego wszechstronność pozwoli Ci wyburzać lub wiercić we wszystkich materiałach, ścianie, podłodze, fundamencie lub skale, nowy wielofunkcyjny młot elektryczny jest dla Ciebie idealny.

  Ponadto jest wyposażony w zamienne akcesoria, które gwarantują maksymalną trwałość i niezawodność w czasie. Nie musisz się martwić o jego wymianę po kilku miesiącach, ponieważ jego solidność i odporność pozwalają mu służyć latami bez żadnych problemów.

  Wybór nowego wielofunkcyjnego młota elektrycznego oznacza wybór produktu wysokiej jakości i wysoce skutecznego. Dzięki innowacyjnej konstrukcji i zaawansowanej technologii możesz wykonać każde zadanie z łatwością i precyzją.

  CECHY TECHNICZNE I FUNKCJE

  OFERTA SPECJALNA WYGASA

  WIERTARKA AKUMULATOROWA

  +

  PUDEŁKO Z WYMIENNYMI WSKAZÓWKAMI

  €99 

  zamiast

  €189

  CO MÓWIĄ NASI KLIENCI

  Kupiłem wielofunkcyjny młot elektryczny i jestem z niego bardzo zadowolony. Moc jest niesamowita, a lekkość ułatwia manewrowanie nawet podczas długich sesji roboczych. Ponadto dołączony gratis, światło LED z czujnikiem automatycznego włączania, było naprawdę pomocnym akcentem. Nie muszę się już martwić włączaniem i wyłączaniem światła przy zmianie pozycji, ponieważ czujnik robi wszystko sam. Gorąco polecam ten produkt każdemu, kto potrzebuje wysokiej jakości, niezawodnego narzędzia.

  Kamil F.

  Nigdy nie miałem młota elektrycznego tak potężnego i wszechstronnego jak ten. Użyłem tego młota elektrycznego do wyburzenia starej ściany i zadziałało idealnie. Umożliwia nie tylko łatwe wyburzanie, ale także wiercenie i grawerowanie. Co więcej, bezpłatna lampa LED z czujnikiem okazała się prawdziwym wybawieniem w mojej pracy. To takie wygodne, że nie muszę się martwić o światło podczas pracy. Ostatecznie jest to produkt wysokiej jakości, który polecam każdemu.

  Cezar F.

  Kupiłem wielofunkcyjny młot elektryczny do pracy i był to mój najlepszy wybór. Jest niesamowicie wydajny, a jednocześnie lekki i łatwy w użyciu. Użyłem osprzętu do wyburzenia starej betonowej ściany i nie miałem żadnych problemów. Ponadto bezpłatna lampa LED z automatycznym włączaniem była doskonałym prezentem. Teraz mogę pracować nawet w ciemnych miejscach, nie martwiąc się o znalezienie gniazdka elektrycznego. Ogólnie rzecz biorąc, jest to doskonały produkt z bardzo przydatną wartością dodaną.

  Roderyk F.

  WYPEŁNIJ FORMULARZ ABY ZABLOKOWAĆ OFERTĘ

  Skontaktujemy się z Tobą telefonicznie w celu potwierdzenia zamówienia

   CZĘSTO PYTANIA

   Niektórzy! Gotówką możesz zapłacić bezpośrednio u kuriera przy odbiorze!

   Wysyłka jest bezpłatna na terenie całych Włoch

   Wysyłka ekspresowa, dostawa w ciągu 24-48 godzin

   Oczywiście zawsze oferujemy gwarancję spełnienia lub zwrotu pieniędzy!

   This site is not a part of the Facebook website or Facebook Inc. Additionally, this site is NOT endorsed by Facebook in any way. Facebook is a trademark of Facebook, Inc

   I prodotti consigliati su biohealthyita.com sono venduti in affiliazione pertanto biohealthyita.com non è ne il produttore ne il venditore ufficiale di ogni prodotto che potete trovare all interno del nostro sito. Pertanto per eventuali problemi o richieste dovete fare sempre riferimento al venditore ufficiale. Noi siamo comunque disponibili ad aiutarvi. Alcune immagini presenti sul blog sono state trovate sul web, qualora credite che possano ladere i vostri diritti, comunicatecelo e tempestivamente verranno tolte.